KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599399
nr 1259 9399
Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 40x30
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:14:11
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr